Lütfen giriş yapın

İslami Kayak Otelleri

İslami kayak otelleri, İslam dininin kurallarına uygun şekilde kar tatili yapmak isteyen insanların belirli hususlarda hizmet veren tatil mekânlarında konaklamalarıdır. İslami kayak otellerinde kış tatilinin vazgeçilmezi olan kayak aktivitesini yapacak hem de helal yiyecek ve içecek hizmetleri bulunan alkolsüz otellerde Aileniz ve dostlarınız ile beraber çocuklarınıza özel aktivite alanlarının bulunduğu otellerde güzel vakit geçirebileceksiniz.

İslami Kayak Otellerinde Helal Tatil
Kış tatilini sevenlerin en eğlenceli aktivitesi Kayak yapmaktır. Bu tatil planını yapmak isteyen insanların içerisinde muhafazakar ailelerde bulunmaktadır. İslami değerlere uygun yiyecek ve içeceklerin servis edildiği, kadın ve erkek ayrı olmak üzere havuz, hamam, sauna ve spa gibi hizmetlerden rahatça faydalanabildiği gönül rahatlığıyla ibadetlerini edebilecekleri mescitlerin bulunduğu, helal konsepte hizmet veren otellerde rahatça tatil yapabilmeleridir.

İslami Kayak Otellerini Neden Tercih Etmeliyiz?
İslami kurallara göre Eşiniz dostunuz ve çocuklarınız ile birlikte kayak yapmak aynı zamanda bembeyaz doğa harikasıyla dinlenmek ve tatil yapmak istiyorsanız, İslami kayak otellerindeki birçok seçeneği değerlendirdikten sonra, gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

İslami Kayak Otellerinin Sunduğu Hizmetler Nelerdir?
Kayak sporu
Her seviyeye yönelik kayak pistleri
Alkolsüz içecek hizmeti
Helal yiyecek ve içecek servisi
Bay ve Bayan mescid
Havuz, hamam, sauna ve spa
Çocuklara özel aktivite alanları
İslami Kayak Otellerinde Erken Rezervasyon Fırsatları
Halal Hotel Check’in misafirlerine sunduğu her bütçeye uygun fiyatlar ve cazip indirim olanaklarıyla Muhteşem bir kar tatili deneyimi için sizler de Kayseri Erciyes dağlarındaki otellerimize göz gezdirebilir, erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Demander un appel
Remplissez le formulaire ci-dessous et nous vous appellerons à l'heure que vous spécifiez..